Quantum Sonsuz Enerji Gerçeği. Radyan ve kozmik Enerji

En son güncellendiği tarih: 8 Oca 2020

 Radyasyon radiant cosmik radiation iyon ve manyetik  alan birimleri maalesef günümüzde bilinçli olarak öğretilmemektedir. Bu konuda bilgi sahibi olmayan fakat otorite sayılan kişilerce bu teknolojiler SAHTE ve YOK sayılmaktadır. Yüz binlerce patente konu olan FREE ENERGY, OVER UNITY GENERATOR sistemleri bir çok BİLGİSİZ tarafından yalanlanmaktadır. GERÇEK şudur ki : SONSUZ ENERJİ VARDIR. Perputal MOtion, Magnetic Motion, Solid state generator Hepsi gerçektir ve hiç bir ekstra güçe ihtiyaç duymadan kendi kendine yeterek çalışmaktadırlar.Bu enerjiyi üreten güçlerin bazıları, bilimin herkese ya da en azından bir kısmına aykırı görünmektedir. Bazıları kötü şöhretli "Perpetuum Mobile" ile sınırda. Bununla birlikte, geçmişin bazı büyük icatlarını (uçak, dizel motor ve nükleer bomba gibi) düşünürseniz, o zamanlar bu icatların anın bilimsel bilgisine karşı olduğunu göreceksiniz.

İnternette Serbest Enerji Jeneratörleri ile ilgili birçok iddia var, ama bunlar tam olarak nedir?

Bazen Manyetik Jeneratörler, Manyetik Elektrik Jeneratörleri, Sürekli Enerji Jeneratörleri ve Kalıcı Manyetik Jeneratörler (PMG) olarak adlandırılırlar. Gördüğüm en yaygın terimlerden biri Sıfır Noktası Manyetik Güç Jeneratörleridir (muhtemelen en iyi teknik tanımı sunar).

Bir Serbest Enerji Jeneratörü, elektrik faturanızı düşürmek veya hatta ortadan kaldırmak için evinizde nihai olarak kullanılabilen alternatif akım (AC) üretir. Birçok insan bunun yeni bir teknoloji olduğuna inanıyor, ama aslında 1890 lı yıllardan beri var. 
Bu jeneratörleri evde yapmak için Do-It-Yourself (DIY) kılavuzları vardır. Ve şaşırtıcı bir şekilde, tüm malzemeler standart donanım mağazalarında mevcuttur. Artık bir hafta sonunda yüz dolardan daha az bir ücret karşılığında ücretsiz bir enerji jeneratörü inşa edebilirsiniz. Ve herhangi bir özel araca, beceriye veya deneyime ihtiyacınız yok.

Serbest enerji jeneratörlerindeki bazı şirketler tasarım satmazlar, sadece kendi kendine yeten jeneratörler satarlar. Belki de bu, serbest enerji jeneratörünün gerçekten işe yaradığının kanıtıdır:

Asena Türkoğlu ATEŞ


2 görüntüleme0 yorum

© 2023 ASENA TÜRKOĞLU ATEŞ  INDUSTRIAL PRODUCTS  * INDUSTRY 4.0

GROUP COMPANIES :

ATESHOLDING INDUSTRIAL GROUP

ATATAS

ESROBOTEK